|
EWIDENCJA UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH W MIEŚCIE RYBNIKU stan na 2009r. |
|
||
Lp. |
nr EUKS |
nazwa klubu |
siedziba klubu |
sekcje |
1. |
1 |
Uczniowski Klub Sportowy "BUSHI" |
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 Gimnazjum nr 9 44-270 Rybnik, ul. Rymera 24a |
judo |
2. |
2 |
Parafialny Uczniowski Klub Sportowy "LAURA" |
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Wawrzyńca ul. Wolna 125, 44-203 Rybnik |
baseball |
3. |
3 |
Uczniowski Klub Sportowy "CHOCHLIK" |
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 Rybnik 44-207 ul.Gliwicka 105 |
narciarstwo biegowe biathlon piłka nożna |
4. |
4 |
Uczniowski Klub Sportowy "REFLEX" |
Gimnazjum nr 2 44-210 Rybnik ul.Grunwaldzka 18 |
szermierka lekka atletyka bieg na orientację |
5. |
5 |
Uczniowski Klub Sportowy "OSIEMNASTKA" |
Szkoła Podstawowa nr 18 Rybnik 44-253 ul.Lompy 6 |
siatkówka dziewcząt siatkówka chłopców lekka atletyka |
6. |
7 |
Uczniowski Klub Sportowy "FAIR PLAY" |
Szkoła Podstawowa nr 34 Rybnik 44-200 ul.Reymonta 69 |
koszykówka dziewcząt judo szachy |
7. |
8 |
Uczniowski Klub Sportowy "ATAK" |
Szkoła Podstawowa nr 16 Rybnik 44-251 ul.Małachowskiego 46 |
baseball softball |
8. |
10 |
Uczniowski Klub Sportowy "GROM" |
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1, Gimnazjum nr 8 w Rybniku ul. Małachowskiego 145 |
siatkówka chłopców siatkówka dziewcząt |
9. |
11 |
Uczniowski Klub Sportowy "MONOLIT" |
Szkoła Podstawowa nr 19 Rybnik 44-251 ul. Włościańska 39d |
wspinaczka sportowa gimnastyka tai chi brydż sportowy |
10. |
12 |
Uczniowski Klub Sportowy "PIASKI" |
Szkoła Podstawowa nr 3 Rybnik 44-203 ul.Wolna 17 |
gimnastyka sportowa piłka siatkowa dziewcząt i chłopców |
11. |
13 |
Uczniowski Klub Sportowy "NOWINY" |
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 , Gimnazjum nr 6 w Rybniku ul. Orzepowicka |
szachy tenis stołowy biathlon |
12. |
14 |
Uczniowski Klub Sportowy "RAPIER" |
Szkoła Podstawowa nr 5 Rybnik 44-200 ul. Różańskiego 14 |
szermierka |
13. |
15 |
Miejski Uczniowski Klub Sportowy "SZS" |
Zespół Szkół Technicznych 44- 200 Rybnik ul. Kościuszki 5 |
zajęcia sportowe i sportowo rekreacyjne w szkołach miasta Rybnika |
14. |
16. |
Uczniowski Klub Sportowy "ORZEŁ" |
Zespół Szkół Budowlanych Rybnik 44-200 ul.Świerklańska 42 |
piłka nożna, tenis stołowy, piłka siatkowa, koszykówka, pływanie, lekka atletyka |
15. |
17 |
Międzyprzedszkolny Uczniowski Klub Sportowy „SMERFY” |
Przedszkole nr 9 Rybnik 44-200 ul.Wieniawskiego 9 |
szachy |
16. |
18 |
Uczniowski Klub Sportowy „RYBKA” |
Szkoła Podstawowa nr 15 Rybnik 44-207 ul.Św. Maksymiliana 26 |
biathlon, speedrower narciarstwo klasyczne |
17. |
19 |
Uczniowski Klub Sportowy „KUŹNIA” |
Rybnik 44-207 ul. Podmiejska 1 |
żeglarstwo |
18. |
20 |
Uczniowski Klub Sportowy „SOKOLNIA” |
Zespół Szkół Ekonomiczno - Usługowych Rybnik 44-200 ul. Św. Józefa 30 |
koszykówka chłopców lekka atletyka |
19. |
21 |
Uczniowski Klub Sportowy "JEDYNKA" |
Gimnazjum nr 1 44 - 200 Rybnik, ul. Cmentarna 1 |
siatkówka dziewcząt |
20. |
22 |
Uczniowski Klub Sportowy "RONIN-RYBNIK" |
Szkoła Podstawowa nr 21 44-270 Rybnik, ul. Niedobczycka 191 |
dalekowschodnie sporty i sztuki walki kick-boxing |
nr EUKS | Nazwa klubu | Sekcje | Szczegóły |
---|---|---|---|
1 | Uczniowski Klub Sportowy BUSHI | judo | Pokaż |
2 | Parafialny Uczniowski Klub Sportowy LAURA (nieaktywny) | baseball | Pokaż |
4 | Uczniowski Klub Sportowy "REFLEX" | szermierka, lekka atletyka, bieg na orientację | Pokaż |
7 | Uczniowski Klub Sportowy "FAIR PLAY" | koszykówka dziewcząt, judo, szachy | Pokaż |
14 | Uczniowski Klub Sportowy "RAPIER" | szermierka | Pokaż |
17 | Międzyprzedszkolny Uczniowski Klub Sportowy "SMERFY" | szachy | Pokaż |
19 | Uczniowski Klub Sportowy KUŹNIA (nieaktywny) | żeglarstwo | Pokaż |
20 | Uczniowski Klub Sportowy SOKOLNIA (nieaktywny) | koszykówka chłopców, lekka atletyka | Pokaż |
21 | Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka" | siatkówka dziewcząt | Pokaż |
22 | Uczniowski Klub Sportowy "RONIN-RYBNIK" | dalekowschodnie sporty i sztuki walki | Pokaż |
23 | Uczniowski Klub Sportowy "Akademia Piłkarska Champions" Rybnik | piłka nożna | Pokaż |
24 | Szkolny Klub Snookera "Centrum+" | snooker | Pokaż |
25 | Uczniowski Klub Tańca Sportowego VIVERO | taniec sportowy | Pokaż |
26 | Uczniowski Klub Sportowy Rybnicka Akademia Piłkarska | piłka nożna | Pokaż |
27 | Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska Rymer Rybnik | piłka nożna | Pokaż |
28 | Uczniowski Klub Sportowy "Szóstka" | Pokaż | |
29 | Uczniowski Klub Sportowy Elite Chess Team | szachy | Pokaż |
30 | Uczniowski Klub Sportowy SP 31 Rybnik | Pokaż | |
31 | Uczniowski Klub Sportowy Mażoretki Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Kłokocin | Pokaż |
Data | Opis | Pracownik | Pokaż |
---|---|---|---|
2024-01-10 | Aktualizacja rejestru | Marcin Duda (Starszy Inspektor E-I) | Pokaż |
2024-01-10 | Aktualizacja rejestru | Marcin Duda (Starszy Inspektor E-I) | Pokaż |
2023-03-16 | Usunięcie pozycji | Marcin Duda (Starszy Inspektor E-I) | Pokaż |
2023-03-16 | Aktualizacja rejestru | Marcin Duda (Starszy Inspektor E-I) | Pokaż |
2023-03-16 | Usunięcie pozycji | Marcin Duda (Starszy Inspektor E-I) | Pokaż |
2023-01-03 | Aktualizacja rejestru | Marcin Duda (Starszy Inspektor E-I) | Pokaż |
2023-01-03 | Usunięcie pozycji | Marcin Duda (Starszy Inspektor E-I) | Pokaż |
2022-12-30 | Aktualizacja rejestru | Marcin Duda (Starszy Inspektor E-I) | Pokaż |
2022-12-30 | Usunięcie pozycji | Marcin Duda (Starszy Inspektor E-I) | Pokaż |
2022-12-30 | Aktualizacja rejestru | Marcin Duda (Starszy Inspektor E-I) | Pokaż |
2022-12-30 | Usunięcie pozycji | Marcin Duda (Starszy Inspektor E-I) | Pokaż |
2022-12-30 | Aktualizacja rejestru | Marcin Duda (Starszy Inspektor E-I) | Pokaż |
2022-12-30 | Usunięcie pozycji | Marcin Duda (Starszy Inspektor E-I) | Pokaż |
2022-12-30 | Aktualizacja rejestru | Marcin Duda (Starszy Inspektor E-I) | Pokaż |
2022-12-30 | Usunięcie pozycji | Marcin Duda (Starszy Inspektor E-I) | Pokaż |
2022-09-12 | Usunięcie pozycji | Marcin Duda (Starszy Inspektor E-I) | Pokaż |
2022-08-30 | Usunięcie pozycji | Marcin Duda (Starszy Inspektor E-I) | Pokaż |
2022-07-18 | Aktualizacja rejestru | Marcin Duda (Starszy Inspektor E-I) | Pokaż |
2022-07-18 | Aktualizacja rejestru | Marcin Duda (Starszy Inspektor E-I) | Pokaż |
2022-04-14 | Usunięcie pozycji | Marcin Duda (Starszy Inspektor E-I) | Pokaż |
2022-04-14 | Aktualizacja rejestru | Marcin Duda (Starszy Inspektor E-I) | Pokaż |
2022-04-14 | Usunięcie pozycji | Marcin Duda (Starszy Inspektor E-I) | Pokaż |
2022-03-17 | Aktualizacja rejestru | 525 | Pokaż |
2022-03-17 | Aktualizacja rejestru | 525 | Pokaż |
2022-03-17 | Aktualizacja rejestru | 525 | Pokaż |
2022-03-16 | Aktualizacja rejestru | Joanna Balcarek (Inspektor Ar-II) | Pokaż |
2021-12-29 | Aktualizacja rejestru | Marcin Duda (Starszy Inspektor E-I) | Pokaż |
2021-11-23 | Aktualizacja rejestru | Honorata Sławek (Podinspektor Ar-II) | Pokaż |
2021-11-03 | Aktualizacja rejestru | Katarzyna Jagodzińska (Podinspektor Ar-II) | Pokaż |
2021-11-02 | Aktualizacja rejestru | Katarzyna Jagodzińska (Podinspektor Ar-II) | Pokaż |
2021-10-25 | Aktualizacja rejestru | Katarzyna Jagodzińska (Podinspektor Ar-II) | Pokaż |
2021-10-18 | Aktualizacja rejestru | Katarzyna Jagodzińska (Podinspektor Ar-II) | Pokaż |
2021-10-18 | Aktualizacja rejestru | Katarzyna Jagodzińska (Podinspektor Ar-II) | Pokaż |
2021-10-18 | Aktualizacja rejestru | Małgorzata Skorecka (Inspektor Ar-II) | Pokaż |
2021-10-14 | Aktualizacja rejestru | Ewa Maciąg (Informatyk Inf-V) | Pokaż |
2021-10-14 | Aktualizacja rejestru | Ewa Maciąg (Informatyk Inf-V) | Pokaż |
2021-10-08 | Aktualizacja rejestru | Emilia Mazurek (Młodszy Referent Ar-II) | Pokaż |
2021-10-08 | Aktualizacja rejestru | Emilia Mazurek (Młodszy Referent Ar-II) | Pokaż |
2021-10-08 | Aktualizacja rejestru | Joanna Balcarek (Inspektor Ar-II) | Pokaż |
2021-10-08 | Aktualizacja rejestru | Emilia Mazurek (Młodszy Referent Ar-II) | Pokaż |
2021-10-08 | Aktualizacja rejestru | Sonia Banaszak (Młodszy Referent Ar-II) | Pokaż |
2021-10-08 | Aktualizacja rejestru | Sonia Banaszak (Młodszy Referent Ar-II) | Pokaż |
2021-10-07 | Aktualizacja rejestru | Joanna Balcarek (Inspektor Ar-II) | Pokaż |
2021-10-07 | Aktualizacja rejestru | Sonia Banaszak (Młodszy Referent Ar-II) | Pokaż |
2021-10-07 | Aktualizacja rejestru | Joanna Balcarek (Inspektor Ar-II) | Pokaż |
2021-10-07 | Aktualizacja rejestru | Sonia Banaszak (Młodszy Referent Ar-II) | Pokaż |
2021-10-07 | Aktualizacja rejestru | Sonia Banaszak (Młodszy Referent Ar-II) | Pokaż |
2021-10-06 | Aktualizacja rejestru | Dominika Golasz (Podinspektor Ar-II) | Pokaż |
2021-10-06 | Aktualizacja rejestru | Dominika Golasz (Podinspektor Ar-II) | Pokaż |
2021-10-06 | Aktualizacja rejestru | Dominika Golasz (Podinspektor Ar-II) | Pokaż |
Urząd Miasta Rybnika ul. Bolesława Chrobrego 2 , 44-200 Rybnik, tel. (32) 43 92 000, fax. (32) 42 24 124, rybnik@um.rybnik.pl, www.rybnik.eu
Ten serwis wykorzystuje mechanizm plików Cookies. Więcej informacji można znaleść na stronie Informacja o plikach cookie.
Drogi Użytkowniku, w związku z nowym prawem ochrony danych osobowych (RODO) prosimy o zapoznanie się z niniejszą informacją.