Sprawdź gdzie będziesz głosować w najbliższych wyborach

Wyszukiwanie zaawansowane
 
Rejestr
Ulica Siedziba obwodowej komisji wyborczej Nr obwodu
1 Maja - od nr 1 do 79 nieparzyste i od nr 2 do 84 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohatererskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
1 Maja - od nr 81 do końca nieparzyste i od nr 86 do końca parzyste
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika,
ul. 1 Maja 91a
39
26 Marca
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a,
8
3 Maja
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 3
2
9 Maja
Gimnazjum Sportowe nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski,
ul. Grunwaldzka 18
56
Adama Asnyka
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7
Adama Mickiewicza
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Adolfa Dygasińskiego
Gimnazjum nr 13 im. Jana III Sobieskiego,
ul. Kręta 20
41
Akacjowa
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
46
Aleksandra Fredry
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Aleksandra Gierymskiego
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Aleksandra Puszkina
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
43
Alfonsa Zgrzebnioka
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11,
ul. Władysława Hibnera 25
58
Alojzego Szewczyka
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
10
Andrzeja Frycza-Modrzewskiego
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7
Anieli Krzywoń
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Anny Stefek
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Antoniego Staiera
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Arki Bożka
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
9
Armii Ludowej
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Czesława Miłosza,
ul. Sztolniowa 29b
29
Artura Grottgera
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Astronautów
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8,
ul. Józefa Lompy 6
33
Astrów
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Augustyna Kwiotka
Gimnazjum nr 12 im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Bagnista
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Harcerzy Buchalików,
ul. Ziołowa 3
26
Barbary
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
46
Barbórki
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Bartników
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Barwna
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
64
Basztowa
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
ul. Maksymiliana Buhla 3
65
Batalionów Chłopskich
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jarosława Dąbrowskiego,
ul. Gzelska 7
18
Bernarda Kuglera
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Beskidzka
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
36
Bieszczadzka
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
36
Błażeja Stolarskiego
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
63
Błękitna
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Boczna
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Boguszowicka - od nr 1 do 151 nieparzyste i od nr 2 do 58 parzyste
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
23
Boguszowicka - od nr 153 do końca nieparzyste i od nr 60 do końca parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
27
Bohaterów Westerplatte
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11,
ul. Władysława Hibnera 25
58
Bolesława Chrobrego
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Bolesława Krupińskiego
Gimnazjum nr 3 im. Józefa Pukowca,
ul. Śląska 18a
38
Bolesława Krzywoustego - od nr 1 do 21 nieparzyste i nr parzyste
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Bolesława Krzywoustego - od nr 23 do końca nieparzyste
Gimnazjum nr 12 im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Bolesława Prusa
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Bolesława Śmiałego - nr nieparzyste i od nr 30 do końca parzyste
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
47
Bolesława Śmiałego - od nr 2 do 28 parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Janusza Korczaka,
ul. Gustawa Morcinka 18
50
Borki
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
12
Borowa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
12
Braci Nalazków - od nr 1 do 27 nieparzyste i od nr 2 do 34 parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Braci Nalazków - od nr 29 do końca nieparzyste i od nr 36 do końca parzyste
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Czesława Miłosza,
ul. Sztolniowa 29b
29
Bracka
Szkoła Podstawowa nr 19,
ul. Włościańska 39e
35
Bratków
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
12
Bratnia
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
64
Bronisława Czecha
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jarosława Dąbrowskiego,
ul. Gzelska 7
18
Brzeziny Miejskie - od nr 1 do 115 nieparzyste
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Brzeziny Miejskie - od nr 117 do końca nieparzyste
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
23
Brzeziny Miejskie - od nr 18 do końca parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Brzeziny Miejskie - od nr 2 do 16 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Brzezińska
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
23
Brzozowa
Gimnazjum Sportowe nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski,
ul. Grunwaldzka 18
56
Buchalików
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Harcerzy Buchalików,
ul. Ziołowa 3
25
Budowlanych
Zespół Szkół nr 3,
ul. Orzepowicka 15a
53
Bukowa
Rybnickie Centrum Edukacji Zawodowej – Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Praktycznego,
ul. Świętego Józefa 30
59
Byłych Więźniów Politycznych
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Cedrowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Cegielniana
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Chabrowa
Zespół Szkół nr 3,
ul. Orzepowicka 15a
52
Chłodna
Szkoła Podstawowa nr 19,
ul. Włościańska 39e
35
Chryzantem
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
13
Chwałęcicka
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Chwałowicka
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
36
Ciasna
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
24
Cicha
Przedszkole nr 3,
ul. Za Torem 3b
22
Cienista
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Cisowa
Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej,
ul. Zwonowicka 5
19
Cmentarna - od nr 1 do 39 nieparzyste i od nr 2 do 26 parzyste
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Cmentarna - od nr 41 do końca nieparzyste i od nr 28 do końca parzyste
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
5
Cypriana Kamila Norwida
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
ul. Maksymiliana Buhla 3
65
Cyprysowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Cystersów
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Czwartaków
Gimnazjum nr 5 im. Władysława Webera,
ul. Żurawia 8
30
Daleka
Gimnazjum Sportowe nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski,
ul. Grunwaldzka 18
56
Dąbrowy
Gimnazjum nr 12 im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Dąbrówki
Gimnazjum Sportowe nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski,
ul. Grunwaldzka 18
57
Dębowa
Szkoła Podstawowa nr 19,
ul. Włościańska 39e
35
Długa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
13
Doktora Jana Adamskiego
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Doktora Józefa Rostka
Przedszkole nr 39,
Osiedle Południe 20
32
Doktora Mariana Różańskiego
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Dolna
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
63
Dożynkowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Dróżka Profesora Libury
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Dworcowa
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 3
2
Dworek
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Dworska
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jarosława Dąbrowskiego,
ul. Gzelska 7
18
Działkowców
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Dzikiej Róży
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
12
Ekonomiczna
Gimnazjum nr 4 im. Jana Kochanowskiego,
ul. Rybacka 55
14
Elizy Orzeszkowej - od nr 1 do 5 nieparzyste
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Elizy Orzeszkowej - od nr 7 do końca nieparzyste i nr parzyste
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Emila Drobnego
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8,
ul. Józefa Lompy 6
33
Emilii Plater
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7
Energetyków
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
13
Ernesta Mruli
Gimnazjum nr 12 im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Fabryczna
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Harcerzy Buchalików,
ul. Ziołowa 3
25
Falista
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
9
Feliksa Nowowiejskiego
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
42
Fiołkowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Floriańska
Zespół Szkół nr 3,
ul. Orzepowicka 15a
55
Franciszka Chrószcza
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
5
Franciszka Pilarczyka
Gimnazjum Sportowe nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski,
ul. Grunwaldzka 18
56
Franciszka Rybnickiego
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Franciszkańska
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
63
Frontowa
Gimnazjum nr 12 im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Fryderyka Chopina
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Gabriela Narutowicza
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Janusza Korczaka,
ul. Gustawa Morcinka 18
50
Gabrieli Zapolskiej
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
43
Gajowa
Zespół Szkół nr 3,
ul. Orzepowicka 15a
53
Garbocze
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Generała Jana Sadowskiego
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jarosława Dąbrowskiego,
ul. Gzelska 7
18
Generała Jarosława Dąbrowskiego
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Generała Józefa Hallera - od nr 19 do końca nieparzyste i od nr 14 do końca parzyste
Szkoła Podstawowa nr 2,
ul. Wodzisławska 46
62
Generała Józefa Bema
Gimnazjum Sportowe nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski,
ul. Grunwaldzka 18
56
Generała Józefa Hallera - od nr 1 do 17 nieparzyste i od nr 2 do 12 parzyste
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 3
2
Generała Kazimierza Pułaskiego
Gimnazjum Sportowe nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski,
ul. Grunwaldzka 18
56
Generała Leopolda Okulickiego - nr nieparzyste i od nr 2 do 168 parzyste
Gimnazjum nr 13 im. Jana III Sobieskiego,
ul. Kręta 20
41
Generała Leopolda Okulickiego - od nr 170 do końca parzyste
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika,
ul. 1 Maja 91
39
Generała Stanisława Szeptyckiego
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Generała Władysława Andersa
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Generała Władysława Sikorskiego
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
9
Generała Zygmunta Janke-Waltera
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11,
ul. Władysława Hibnera 25
58
Gliwicka - od nr 1 do 31 nieparzyste i od nr 2 do 28 parzyste
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Gliwicka - od nr 185 do 335 nieparzyste i od nr 200 do 324 parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Gliwicka - od nr 33 do 39 nieparzyste i od nr 30 do 76 parzyste
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
5
Gliwicka - od nr 337 do końca nieparzyste i od nr 326 do końca parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Gliwicka - od nr 41 do 183 nieparzyste i od nr 78 do 198 parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Głogowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Głucha
Gimnazjum Sportowe nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski,
ul. Grunwaldzka 18
56
Gminna
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
10
Golejowska - nr nieparzyste i od nr 2 do 98 parzyste
Gimnazjum nr 4 im. Jana Kochanowskiego,
ul. Rybacka 55
14
Golejowska - od nr 100 do końca parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Gołębia
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
63
Gontowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Gospodarcza
Szkoła Podstawowa nr 19,
ul. Włościańska 39e
35
Gotartowicka - od nr 1 do 85 nieparzyste i od nr 2 do 90 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Harcerzy Buchalików,
ul. Ziołowa 3
26
Gotartowicka - od nr 87 do końca nieparzyste i od nr 92 do końca parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
27
Goździków
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
13
Górna
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Górnicza
Gimnazjum nr 3 im. Józefa Pukowca,
ul. Śląska 18a
38
Górniczego Stanu
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Górnośląska - od nr 31 do 97 nieparzyste i od nr 36 do 108 parzyste
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
47
Górnośląska - od nr 1 do 29 nieparzyste i od nr 2 do 34 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Górnośląska - od nr 99 do końca nieparzyste i od 110 do końca parzyste
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Grabowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Graniczna - nr nieparzyste
Gimnazjum Sportowe nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski,
ul. Grunwaldzka 18
56
Graniczna - nr parzyste
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
ul. Maksymiliana Buhla 3
65
Grodzka
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jarosława Dąbrowskiego,
ul. Gzelska 7
18
Gronowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
27
Gruntowa - nr nieparzyste i od nr 2 do 96 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Gruntowa - od nr 98 do końca parzyste
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
64
Grunwaldzka - od nr 1 do 13
Szkoła Podstawowa nr 2,
ul. Wodzisławska 46
62
Grunwaldzka - od nr 14 do końca
Gimnazjum Sportowe nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski,
ul. Grunwaldzka 18
56
Grzybowa
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
63
Gustawa Morcinka
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Janusza Korczaka,
ul. Gustawa Morcinka 18
50
Gwarków
Szkoła Podstawowa nr 2,
ul. Wodzisławska 46
62
Gzelska
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jarosława Dąbrowskiego,
ul. Gzelska 7
18
Harcerska
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Heleny Marusarzówny
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jarosława Dąbrowskiego,
ul. Gzelska 7
18
Henryka Mikołaja Góreckiego
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
13
Henryka Sienkiewicza
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
24
Henryka Wieniawskiego
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 3
2
Hetmańska
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
49
Hotelowa
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
9
Hoża
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
64
Hugona Kołłątaja
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Hutnicza
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Ignacego Daszyńskiego - od nr 1 do 40
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
43
Ignacego Daszyńskiego - od nr 41 do końca
Gimnazjum nr 13 im. Jana III Sobieskiego,
ul. Kręta 20
41
Ignacego Łukasiewicza
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Ignacego Mościckiego
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Janusza Korczaka,
ul. Gustawa Morcinka 18
50
Ignacego Paderewskiego - od nr 1 do 29
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
46
Ignacego Paderewskiego - od nr 30 do końca
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Imbirowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Jabłoniowa
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Jadwigi i Feliksa Białych
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Jagiellońska
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Jagodowa
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
49
Jałowcowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Jana Chryzostoma Paska
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
43
Jana Długosza
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Jana Dobosza
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jarosława Dąbrowskiego,
ul. Gzelska 7
18
Jana Dzierżonia
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
43
Jana III Sobieskiego
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Jana Karłowicza
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Jana Karola Chodkiewicza
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
47
Jana Kasprowicza
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7
Jana Kawalca
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11,
ul. Władysława Hibnera 25
58
Jana Kazimierza
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Jana Kilińskiego
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 34 im. Ireny Sendlerowej,
ul. Władysława Stanisława Reymonta 69
60
Jana Kochanowskiego
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Jana Kotucza - nr 26A i 36
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
5
Jana Kotucza - od nr 1 do 37 za wyjątkiem nr 26A i 36
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Jana Kotucza - od nr 38 do końca
Gimnazjum Sportowe nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski,
ul. Grunwaldzka 18
56
Jana Kowalczyka
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Jana Matejki
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Jana Onufrego Zagłoby
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Jana Pawła Woronicza
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
43
Jana Rericha
Gimnazjum nr 13 im. Jana III Sobieskiego,
ul. Kręta 20
41
Jana Skrzetuskiego
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Jana Wyglendy
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
36
Jana Zamojskiego
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
43
Jankowicka - od nr 1 do 39 nieparzyste i od nr 2 do 64 parzyste
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 3
2
Jankowicka - od nr 41 do końca nieparzyste i od nr 66 do końca parzyste
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
63
Janusza Korczaka
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
5
Janusza Kusocińskiego
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Jarzębinowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Jarzynowa
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
64
Jaskółcza
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
5
Jasna
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Jastrzębska
Gimnazjum nr 5 im. Władysława Webera,
ul. Żurawia 8
30
Jaśminowa
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
23
Jaworowa
Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej,
ul. Zwonowicka 5
19
Jeana Chalotta
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Jemiołowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
27
Jesienna
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
27
Jesionowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Jędrzeja Śniadeckiego
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8,
ul. Józefa Lompy 6
33
Joachima Lelewela
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Jodłowa
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
9
Józefa Chełmońskiego
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Józefa Elsnera
Gimnazjum nr 5 im. Władysława Webera,
ul. Żurawia 8
30
Józefa Ignacego Kraszewskiego
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Józefa Lompy
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8,
ul. Józefa Lompy 6
33
Józefa Piłsudskiego
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 3
2
Józefa Poniatowskiego
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Józefa Pukowca
Gimnazjum nr 3 im. Jozefa Pukowca,
ul. Śląska 18a
38
Józefa Rymera
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
46
Józefa Stawiarza
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Józefa Szulika
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Józefa Wieczorka
Gimnazjum Sportowe nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski,
ul. Grunwaldzka 18
56
Juliana Tuwima
Rybnickie Centrum Edukacji Zawodowej – Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Praktycznego,
ul. Świętego Józefa 30
59
Juliana Ursyna Niemcewicza
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
42
Juliusza Kossaka
Gimnazjum nr 13 im. Jana III Sobieskiego,
ul. Kręta 20
41
Juliusza Ligonia
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Juliusza Słowackiego
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
23
Jutrzenki
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Harcerzy Buchalików,
ul. Ziołowa 3
26
Kadetów
Przedszkole nr 39,
Osiedle Południe 20
32
Kalinowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Kamienna
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Kapitana Leopolda Janiego
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
5
Kardynała Bolesława Kominka
Zespół Szkół nr 3,
ul. Orzepowicka 15a
55
Karlika
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Karłowa
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jarosława Dąbrowskiego,
ul. Gzelska 7
18
Karola Miarki - od nr 1 do 29
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki,
ul. Wolna 17
21
Karola Miarki - od nr 30 do końca
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
23
Karola Szymanowskiego
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Janusza Korczaka,
ul. Gustawa Morcinka 18
50
Kasztanowa
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
ul. Maksymiliana Buhla 3
65
Kazimierza Tetmajera
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Kazimierza Wielkiego - nr nieparzyste i nr parzyste za wyjątkiem nr od 38 do 48 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Kazimierza Wielkiego - od nr 38 do 48 parzyste
Gimnazjum nr 12 im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Klasztorna
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 3
2
Klonowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Kłokocińska - od nr 49 do końca nieparzyste i od nr 76 do końca parzyste
Szkoła Podstawowa nr 19,
ul. Włościańska 39e
35
Kłokocińska- od nr 1 do 47 nieparzyste i od nr 2 do 74 parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
27
Kolejowa
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Komisji Edukacji Narodowej
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Komunalna
Szkoła Podstawowa nr 19,
ul. Włościańska 39e
35
Komuny Paryskiej
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11,
ul. Władysława Hibnera 25
58
Konrada Winklera
Rybnickie Centrum Edukacji Zawodowej – Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Praktycznego,
ul. Świętego Józefa 30
59
Konstantego Damrota - od nr 1 do 9
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Konstantego Damrota - od nr 10 do końca
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Konwalii
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
13
Kopalniana
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Koralowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Kornela Makuszyńskiego
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Kornela Ujejskiego
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
63
Kosmonautów
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki,
ul. Wolna 17
21
Kosów
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
ul. Maksymiliana Buhla 3
66
Kosynierów
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki,
ul. Wolna 17
21
Kościelna
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Kożdoniów
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Krajobrazowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Kręta
Gimnazjum nr 13 im. Jana III Sobieskiego,
ul. Kręta 20
41
Krótka
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Krucza
Przedszkole nr 3,
ul. Za Torem 3b
22
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
27
Krzywa
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
ul. Maksymiliana Buhla 3
66
Krzyżowa
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 34 im. Ireny Sendlerowej,
ul. Władysława Stanisława Reymonta 69
61
Ksawerego Dunikowskiego
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Książenicka
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Księdza Doktora Franciszka Brudnioka
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Księdza Doktora Stefana Siwca
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 3
2
Księdza Emila Szramka
Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej,
ul. Zwonowicka 5
19
Księdza Henryka Groborza
Przedszkole nr 3,
ul. Za Torem 3b
22
Księdza Jana Pojdy
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
10
Księdza Jana Śliwki
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Księdza Jerzego Popiełuszki
Szkoła Podstawowa nr 2,
ul. Wodzisławska 46
62
Księdza Józefa Szafranka
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Księdza Konrada Szwedy
Gimnazjum nr 4 im. Jana Kochanowskiego,
ul. Rybacka 55
14
Księdza Norberta Bończyka
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
47
Księdza Pawła Pośpiecha
Gimnazjum nr 5 im. Władysława Webera,
ul. Żurawia 8
30
Księdza Piotra Skargi
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Janusza Korczaka,
ul. Gustawa Morcinka 18
50
Księdza Piotra Ściegiennego
Gimnazjum Sportowe nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski,
ul. Grunwaldzka 18
56
Kupiecka - od nr 1 do 19 nieparzyste i od nr 2 do 10 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Kupiecka - od nr 21 do końca nieparzyste i od nr 12 do końca parzyste
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika,
ul. 1 Maja 91a
39
Kuźnicka
Gimnazjum nr 4 im. Jana Kochanowskiego,
ul. Rybacka 55
14
Kwiatowa
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
63
Laurowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Lechicka
Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej,
ul. Zwonowicka 5
19
Legionów
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jarosława Dąbrowskiego,
ul. Gzelska 7
18
Lektorska
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 34 im. Ireny Sendlerowej,
ul. Władysława Stanisława Reymonta 69
61
Leona Kruczkowskiego
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Leopolda Staffa
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
42
Leszczyńska
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
10
Leśna
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
64
Letnia - nr nieparzysta i od nr 2 do 10 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Letnia - od nr 12 do końca parzyste
Gimnazjum nr 12 im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Ligocka
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
24
Liliowa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
12
Lipowa - od nr 1 do 45 nieparzyste i od 2 do 56 parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Lipowa - od nr 47 do końca nieparzyste i od nr 58 do końca parzyste
Gimnazjum nr 4 im. Jana Kochanowskiego,
ul. Rybacka 55
14
Lisia
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Liściasta
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
64
Lokalna
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
42
Lotników
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
46
Ludomira Różyckiego
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
42
Ludowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Ludwika Solskiego
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Ludwika Zamenhofa - nr nieparzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Janusza Korczaka,
ul. Gustawa Morcinka 18
50
Ludwika Zamenhofa - nr parzyste
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
47
Ludwika Zdrzałka
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
ul Maksymilian Buhla 3
65
Łabędzia
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jarosława Dąbrowskiego,
ul. Gzelska 7
18
Łanowa
Szkoła Podstawowa nr 2,
ul. Wodzisławska 46
62
Łączna
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
12
Łąkowa
Szkoła Podstawowa nr 2,
ul. Wodzisławska 46
62
Łony
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Łowiecka
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Łukowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Magnolii
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Mahoniowa
Rybnickie Centrum Edukacji Zawodowej – Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Praktycznego,
ul. Świętego Józefa 30
59
Majątkowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Majora Brunona Janasa - od nr 1 do 95
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
47
Majora Brunona Janasa - od nr 96 do końca
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Janusza Korczaka,
ul. Gustawa Morcinka 18
50
Majora Władysława Mażewskiego
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Majowa
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
ul. Maksymiliana Buhla 3
66
Makowa
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
9
Maksymiliana Basisty
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Maksymiliana Buhla
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
ul. Maksymiliana Buhla 3
66
Maksymiliana Dudka
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
10
Malinowa
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
ul. Maksymiliana Buhla 3
65
Malwowa
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
ul. Maksymiliana Buhla 3
66
Mała
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
5
Mariańska
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Marii Konopnickiej
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki,
ul. Wolna 17
21
Marii Skłodowskiej-Curie
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Marklowicka
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
43
Marynarska
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Mglista
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Ks. Prałata Konrada Szwedy,
ul. Świetego Maksymiliana 26
15
Michała Grażyńskiego
Gimnazjum nr 5 im. Władysława Webera,
ul. Żurawia 8
30
Michała Wołodyjowskiego
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Miejska
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 3
2
Mieszka I
Gimnazjum Sportowe nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski,
ul. Grunwaldzka 18
56
Mikołaja Gogola
Zepół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Mikołaja Reja
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Mikołowska - od nr 1 do 17 nieparzyste i od nr 2 do 12 parzyste
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Mikołowska - od nr 19 do 55 nieparzyste i od nr 14 do 74 parzyste
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Mikołowska - od nr 57 do końca nieparzyste i od nr 76 do końca parzyste
Przedszkole nr 3,
ul. Za Torem 3b
22
Milenijna
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Miła
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
9
Miodowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Młynek
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Młyńska
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 3
2
Modrzewiowa
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
46
Mokra
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
27
Morwowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Myśliwska
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7
Na Górze
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Na Niwie
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
64
Na Okrzeszyńcu
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
63
Nacyńska
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
63
Nad Potokiem
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Nad Zalewem
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
13
Nadbrzeżna
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7
Niedobczycka - od nr 1 do 66
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
63
Niedobczycka - od nr 106 do końca
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
49
Niedobczycka - od nr 67 do 105
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
64
Niemodlińska
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Niepodległości - od nr 1 do 130
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
42
Niepodległości - od nr 131 do końca
Gimnazjum nr 13 im. Jana III Sobieskiego,
ul. Kręta 20
41
Niewiadomska
Gimnazjum nr 12 im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Nikodema Sobika
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Niska
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Harcerzy Buchalików,
ul. Ziołowa 3
26
Nowa
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika,
ul. 1 Maja 91a
39
Nowomiejska
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Czesława Miłosza,
ul. Sztolniowa 29b
29
Obrońców Pokoju
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
47
Obrońców Rybnika
Gimnazjum Sportowe nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski,
ul. Grunwaldzka 18
56
Obwiednia Południowa - od nr 1 do 23
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 3
2
Obwiednia Południowa - od nr 24 do końca
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 34 im. Ireny Sendlerowej,
ul. Władysława Stanisława Reymonta 69
61
Obwiednia Północna
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
5
Obywatelska
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Odległa
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Odrodzenia
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Ofiar Terroru
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Ogrodowa
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika,
ul. 1 Maja 91a
39
Ogródki - od nr 1 do 10
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Ogródki - od nr 11 do końca
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Okrężna
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Oliwkowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Olszowa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7
Olszycka
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
49
Opalowa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7
Orla
Przedszkole nr 3,
ul. Za Torem 3b
22
Orzechowa
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
47
Orzepowicka
Zespół Szkół nr 3,
ul. Orzepowicka 15a
53
Osiedle Krakusa
Zespół Szkół nr 3,
ul. Orzepowicka 15a
54
Osiedle Południe - od nr 1 do 45
Przedszkole nr 39,
Osiedle Południe 20
31
Osiedle Południe - od nr 46 do końca
Przedszkole nr 39,
Osiedle Południe 20
32
Osiedle Różane
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Harcerzy Buchalików,
ul. Ziołowa 3
25
Oskara Kolberga
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Owocowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
P.C.K.
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Parkowa
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
36
Partyzantów
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
24
Patriotów
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8,
ul. Józefa Lompy 6
34
Pawła Cierpioła
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11,
ul. Władysława Hibnera 25
58
Pawła Hanaka
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
10
Pawła Mojżesza
Gimnazjum nr 12 im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Pawła Semana
Gimnazjum nr 12 im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Pawła Stalmacha
Gimnazjum Sportowe nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski,
ul. Grunwaldzka 18
56
Pelargonii
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
13
Piaskowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Piasta - nr nieparzyste
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Piasta - nr parzyste
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Piastowska
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
12
Pierwszej Brygady
Przedszkole nr 39,
Osiedle Południe 20
32
Pilchowicka
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Piotra Kolonki
Zepół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Piotra Wysockiego
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Piownik
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11,
ul. Władysława Hibnera 25
58
Piwonii
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
12
Plac Armii Krajowej
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 3
2
Plac Emila Pawlasa
Szkoła Podstawowa nr 19,
ul. Włościańska 39e
35
Plac Jana Pawła II
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Plac Kościelny
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Plac Mikołaja Kopernika
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 3
2
Plac Pokoju
Gimnazjum nr 5 im. Władysława Webera,
ul. Żurawia 8
30
Plac Wolności
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Plac Żołnierza
Gimnazjum nr 5 im. Władysława Webera,
ul. Żurawia 8
30
Platanowa
Rybnickie Centrum Edukacji Zawodowej – Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Praktycznego,
ul. Świętego Józefa 30
59
Plebiscytowa
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
63
Pniowska
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jarosława Dąbrowskiego,
ul. Gzelska 7
18
Pochyła - od nr 108 do końca
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Harcerzy Buchalików,
ul. Ziołowa 3
26
Pochyła - od nr 1 do 107
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
23
Pocztowa
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 3
2
Pod Hałdą - nr nieparzyste
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Pod Hałdą - nr parzyste
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika,
ul. 1 Maja 91a
39
Pod Lasem
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
64
Pod Szybem
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
64
Pod Wałem
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7
Podgórna
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Podhalańska
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Podleśna
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Podmiejska
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Ks. Prałata Konrada Szwedy,
ul. Świętego Maksymiliana 26
15
Pogodna
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
23
Pokładowa
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Polan
Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej,
ul. Zwonowicka 5
19
Poligonowa
Szkoła Podstawowa nr 19,
ul. Włościańska 39e
35
Polna
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
63
Popiela
Rybnickie Centrum Edukacji Zawodowej – Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Praktycznego,
ul. Świętego Józefa 30
59
Popielowska
Gimnazjum nr 13 im. Jana III Sobieskiego,
ul. Kręta 20
41
Poprzeczna
Szkoła Podstawowa nr 2,
ul. Wodzisławska 46
62
Poremby
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
10
Porucznika Kazimierza Ogrodowskiego - od nr 1 do 27 nieparzyste i od nr 2 do 48 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki,
ul. Wolna 17
21
Porucznika Kazimierza Ogrodowskiego - od nr 29 do końca nieparzyste i od nr 50 do końca parzyste
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
24
Powstańców Śląskich - od nr 1 do 29 nieparzyste i nr parzyste
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Powstańców Śląskich - od nr 31 do końca nieparzyste
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Północna
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Prosta - od nr 191 do 201
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki,
ul. Wolna 17
21
Prosta - od nr 1 do 111 nieparzyste i od nr 2 do 60 parzyste
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Prosta - od nr 113 do 171 nieparzyste i od nr 62 do 170 parzyste
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
23
Prosta - od nr 173 do końca nieparzyste i od nr 172 do końca parzyste za wyjątkiem nr od 191 do 201
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
24
Pryszczyny
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Przedmieście
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
ul. Maksymiliana Buhla 3
66
Przejazdowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Przemysłowa
Przedszkole nr 3,
ul. Za Torem 3b
22
Przewozowa
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika,
ul. 1 Maja 91a
39
Przyjaźni
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
23
Przyjemna
Gimnazjum nr 12 im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Pszczela
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7
Pszenna
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Ptasia
Przedszkole nr 3,
ul. Za Torem 3b
22
Raciborska - od 181 do 217 nieparzyste i od nr 192 do 198 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Raciborska - od 219 do końca nieparzyste i od nr 200 do końca parzyste
Gimazjum nr 12 im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Raciborska - od nr 1 do 13 nieparzyste i od nr 2 do 22 parzyste
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Raciborska - od nr 125 do 179 nieparzyste
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
64
Raciborska - od nr 15 do 123 nieparzyste i od nr 24 do 90 parzyste
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 34 im. Ireny Sendlerowej,
ul. Władysława Stanisława Reymonta 69
61
Raciborska - od nr 92 do 190 parzyste
Gimnazjum Sportowe nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski,
ul. Grunwaldzka 18
56
Racławicka - od nr 1 do 7 nieparzyste
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Racławicka - od nr 9 do końca nieparzyste i nr parzyste
Gimnazjum nr 12 im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Radosna
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki,
ul. Wolna 17
21
Radziejowska
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Rajska - od nr 1 do 61 nieparzyste i od nr 2 do 74 parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
27
Rajska - od nr 63 do końca nieparzyste i od nr 76 do końca parzyste
Gimnazjum nr 5 im. Władysława Webera,
ul. Żurawia 8
30
Robotnicza
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
9
Rolnicza
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 34 im. Ireny Sendlerowej,
ul. Władysława Stanisława Reymonta 69
61
Romualda Traugutta
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Rozstajna
Gimnazjum nr 12 im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Równa
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
ul. Maksymiliana Buhla 3
65
Różana
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Rubinowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Rudzka - od nr 1 do 25 nieparzyste i od nr 2 do 48 parzyste
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Rudzka - od nr 133 do 249 nieparzyste i od nr 130 do 224 parzyste
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
13
Rudzka - od nr 251 do 389 nieparzyste i od nr 226 do 388 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jarosława Dąbrowskiego,
ul. Gzelska 7
18
Rudzka - od nr 27 do 131 nieparzyste i od 50 do 128 parzyste
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 2
5
Rudzka - od nr 390 do końca
Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej,
ul. Zwonowicka 5
19
Rybacka
Gimnazjum nr 4 im. Jana Kochanowskiego,
ul. Rybacka 55
14
Rybna
Szkoła Podstawowa nr 19,
ul. Włościańska 39e
35
Rybnicka
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Rycerska
Szkoła Podstawowa nr 19,
ul. Włościańska 39e
35
Rynek
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Rynkowa
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Rzeczna
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 3
2
Sadowa
Przedszkole nr 3,
ul. Za Torem 3b
22
Saint Vallier
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Samotna
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Harcerzy Buchalików,
ul. Ziołowa 3
25
Sąsiedzka
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
10
Sienna
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Sikorek
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
5
Skalna
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
47
Składowa - nr nieparzyste
Gimnazjum nr 13 im. Jana III Sobieskiego,
ul. Kręta 20
41
Składowa - nr parzyste
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika,
ul. 1 Maja 91a
39
Skośna
Szkoła Podstawowa nr 19,
ul. Włościańska 39e
35
Skowronków
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
17
Sławików
Szkoła Podstawowa nr 2,
ul. Wodzisławska 46
62
Słoneczna
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki,
ul. Wolna 17
21
Słonecznikowa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
13
Słowiańska
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
49
Smolna - od nr 1 do 21 nieparzyste i od nr 2 do 20 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 2,
ul. Wodzisławska 46
62
Smolna - od nr 23 do końca nieparzyste i od nr 22 do końca parzyste
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 34 im. Ireny Sendlerowej,
ul. Władysława Stanisława Reymonta 69
61
Sołtystwo
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
27
Sosnowa
Przedszkole nr 3,
ul. Za Torem 3b
22
Sowia
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
ul. Maksymiliana Buhla 3
66
Spacerowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Spokojna
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
23
Sportowa - od nr 1 do 87 nieparzyste i od nr 2 do 80 parzyste
Gimnazjum nr 12 im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Sportowa - od nr 89 do końca nieparzyste i od nr 82 do końca parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Janusza Korczaka,
ul. Gustawa Morcinka 18
50
Spółdzielcza
Gimnazjum nr 13 im. Jana III Sobieskiego,
ul. Kręta 20
41
Stalowa
Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej,
ul. Zwonowicka 5
19
Stanisława Drzymały
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Stanisława Konarskiego - od nr 1 do 54
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
42
Stanisława Konarskiego - od nr 55 do końca
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
43
Stanisława Leszczyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Stanisława Małachowskiego - od 1 do 69
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
27
Stanisława Małachowskiego - od nr 70 do końca
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Stanisława Moniuszki
Gimnazjum Sportowe nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski,
ul. Grunwaldzka 18
56
Stanisława Staszica
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Stanisława Wolnego
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 3
2
Stanisława Worcella
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
43
Stanisława Wyspiańskiego
Gimnazjum Sportowe nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski,
ul. Grunwaldzka 18
56
Stanisława Żółkiewskiego
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
47
Stara
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki,
ul. Wolna 17
21
Staromiejska
Gimnazjum nr 12 im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Stawowa
Przedszkole nr 3,
ul. Za Torem 3b
22
Stefana Batorego
Gimnazjum nr 12 im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Stefana Czarnieckiego
Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej,
ul. Zwonowicka 5
19
Stefana Grota Roweckiego - nr nieparzyste i od nr 14 do końca parzyste
Gimnazjum nr 12 im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Stefana Grota Roweckiego - od nr 2 do 12 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Stefana Żeromskiego - od nr 1 do 64
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
23
Stefana Żeromskiego - od nr 65 do końca
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Storczyków
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
13
Strażacka
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Strąkowska
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Strefowa
Gimnazjum nr 4 im. Jana Kochanowskiego,
ul. Rybacka 55
14
Stroma
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Strzelców Bytomskich
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Strzelców Podhalańskich
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Strzelecka
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7
Studzienna - od nr 1 do 51 nieparzyste i od nr 2 do 44 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki,
ul. Wolna 17
21
Studzienna - od nr 53 do końca nieparzyste i od nr 46 do końca parzyste
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
24
Sucha
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Sudecka
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
36
Sybiraków
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Sygnały
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Harcerzy Buchalików,
ul. Ziołowa 3
25
Szczerbicka
Gimnazjum nr 12 im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Szczęść Boże
Szkoła Podstawowa nr 2,
ul. Wodzisławska 46
62
Szczygłów
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
5
Szeroka
Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej,
ul. Zwonowicka 5
19
Szkolna
Szkoła Podstawowa nr 2,
ul. Wodzisławska 46
62
Sztolniowa
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Czesława Miłosza,
ul. Sztolniowa 29b
29
Sztygarska
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Szyb Marcin
Gimnazjum nr 13 im. Jana III Sobieskiego,
ul. Kręta 20
41
Szybowa
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Szybowcowa - od nr 1 do 100
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Harcerzy Buchalików,
ul. Ziołowa 3
26
Szybowcowa - od nr 101 do końca
Szkoła Podstawowa nr 19,
ul. Włościańska 39e
35
Śląska - nr nieparzyste
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika,
ul. 1 Maja 91a
39
Śląska - nr parzyste
Gimnazjum nr 3 im. Józefa Pukowca,
ul. Śląska 18a
38
Średnia
Gimnazjum nr 13 im. Jana III Sobieskiego,
ul. Kręta 20
41
Środkowa
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
63
Świerklańska
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Świerkowa
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
ul. Maksymialiana Buhla 3
65
Świętego Antoniego - od nr 1 do 10
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Świętego Antoniego - od nr 11 do końca
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Świętego Huberta
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Świętego Jana
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Świętego Józefa - od nr 1 do 75 nieparzyste i od nr 24 do 84 parzyste
Rybnickie Centrum Edukacji Zawodowej – Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Praktycznego,
ul. Świętego Józefa 30
59
Świętego Józefa - od nr 2 do 22 parzyste
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Świętego Józefa - od nr 77 do końca nieparzyste i od nr 86 do końca parzyste
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
12
Świętego Maksymiliana
Gimnazjum nr 4 im. Jana Kochanowskiego,
ul. Rybacka 55
14
Świętego Wawrzyńca
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
27
Świętej Jadwigi
Szkoła Podstawowa nr 2,
ul. Wodzisławska 46
62
Tadeusza Boya Żeleńskiego
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
9
Tadeusza Kościuszki
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Tadeusza Rejtana
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
24
Targowa
Szkoła Podstawowa nr 2,
ul. Wodzisławska 46
62
Teofila Bieli
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
10
Teofila Brzozy
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
10
Tęczowa
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 3
2
Tkoczów - nr nieparzyste
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Tkoczów - nr parzyste
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Tomasza Zana
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
47
Topolowa
Rybnickie Centrum Edukacji Zawodowej – Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Praktycznego,
ul. Świętego Józefa 30
59
Torfowa
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
63
Torowa
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
47
Trzech Krzyży
Gimnazjum nr 13 im. Jana III Sobieskiego,
ul. Kręta 20
41
Tulipanów
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
12
Turystyczna
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Tylna
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
10
Tytusa Chałubińskiego
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
36
Uczniowska
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Urocza
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
27
Ustronna
Gimnazjum nr 12 im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Walecznych
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
9
Walentego Pełczyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
63
Walerego Wróblewskiego
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
23
Waltera Larysza
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
5
Wandy
Zespół Szkół nr 3,
ul. Orzepowicka 15a
55
Wawelska
Zespół Szkół nr 3,
ul. Orzepowicka 15a
54
Wazów
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8,
ul. Józefa Lompy 6
33
Wąska
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
24
Weroniki
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
47
Weteranów
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Węglowa
Gimnazjum nr 5 im. Władysława Webera,
ul. Żurawia 8
30
Wiatraczna
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
ul. Maksymiliana Buhla 3
66
Widok
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Wiejska - od nr 1 do 7 nieparzyste
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 3
2
Wiejska - od nr 9 do końca nieparzyste i nr parzyste
Szkoła Podstawowa nr 2,
ul. Wodzisławska 46
62
Wielopolska - od nr 1 do 3 nieparzyste
Przedszkole nr 3,
ul. Za Torem 3b
22
Wielopolska - od nr 5 do końca nieparzyste i nr parzyste
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7
Wiertnicza
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Wierzbowa - od nr 1 do 25 nieparzyste i od nr 2 do 20 parzyste
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
5
Wierzbowa - od nr 27 do końca nieparzyste i od nr 22 do końca parzyste
Rybnickie Centrum Edukacji Zawodowej – Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Praktycznego,
ul. Świętego Józefa 30
59
Wieżowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Wiklinowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Wiktora Poloczka
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
17
Wilcza
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Willowa
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
10
Wincentego Kadłubka
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
49
Wincentego Pola
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
ul. Maksymiliana Buhla 3
66
Wincentego Witosa
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
64
Wiosenna
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jarosława Dąbrowskiego,
ul. Gzelska 7
18
Wiosny Ludów
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Wiślana
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Wiśniowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Wita Stwosza
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Wjazdowa
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Władysława Broniewskiego
Zespół Szkól nr 3,
ul. Orzepowicka 15a
54
Władysława Hibnera
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11,
ul. Władysława Hibnera 25
58
Władysława Jagiełły
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Władysława Kuboszka
Przedszkole nr 39,
Osiedle Południe 20
32
Władysława Łokietka
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Władysława Orkana
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
49
Władysława Stanisława Reymonta - od nr 1 do 11 nieparzyste i od nr 2 do 8 parzyste
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 3
2
Władysława Stanisława Reymonta - od nr 13 do 47 nieparzyste i od nr 10 do 46 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 2,
ul. Wodzisławska 46
62
Władysława Stanisława Reymonta - od nr 48 do końca
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 34 im. Ireny Sendlerowej,
ul. Władysława Stanisława Reymonta 69
61
Władysława Warneńczyka
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
49
Władysława Webera
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Włościańska
Szkoła Podstawowa nr 19,
ul. Włościańska 39e
35
Wodna
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7
Wodnika
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Wodzisławska - od nr 1 do 77 nieparzyste i od nr 2 do 90 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 2,
ul. Wodzisławska 46
62
Wodzisławska - od nr 211 do 249 nieparzyste od nr 204 do 228 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
49
Wodzisławska - od nr 251 do końca nieparzyste i od nr 230 do końca parzyste
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
43
Wodzisławska - od nr 79 do 209 nieparzyste i od nr 146 do 202 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
64
Wodzisławska - od nr 92 do 144 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
63
Wojciecha Bogusławskiego
Gimnazjum nr 5 im. Władysława Webera,
ul. Żurawia 8
30
Wojciecha Korfantego
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 3
2
Wojska Polskiego
Zespól Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Wolna - od nr 181 do końca nieparzyste i od nr 170 do końca parzyste
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Harcerzy Buchalików,
ul. Ziołowa 3
25
Wolna - od nr 1 do 71 nieparzyste i od nr 2 do 58 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki,
ul. Wolna 17
21
Wolna - od nr 73 do 179 nieparzyste i od nr 60 do 168 parzyste
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
24
Wrębowa
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
44
Wronia
Przedszkole nr 3,
ul. Za Torem 3b
22
Wrzosowa
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
49
Wspólna
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Wyboista
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
64
Wypoczynkowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Wyrobiskowa
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Wysoka
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Wyzwolenia
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Za Komendą
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 3
2
Za Torem
Przedszkole nr 3,
ul. Za Torem 3b
22
Za Wiaduktem
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Zacisze
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Zadumy
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
27
Zagrodniki
Gimnazjum Sportowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
5
Zajezdna
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Zajęcza
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7
Zakątek - od nr 15C do 15H i od nr 17E do 17P i od nr 19C do 19 P
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki,
ul. Wolna 17
21
Zakątek - za wyjątkiem nr od 15C do 15H i od nr 17E do 17P i od nr 19C do 19 P
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
24
Zakole
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
47
Zamiejska
Szkoła Podstawowa nr 6,
ul. Wodzisławska 123
64
Zamkowa
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 3
2
Zamysłowska
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 34 im. Ireny Sendlerowej,
ul. Władysława Stanisława Reymonta 69
61
Zapłocie
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Harcerzy Buchalików,
ul. Ziołowa 3
26
Zawiszy Czarnego
Gimnazjum Sportowe nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski,
ul. Grunwaldzka 18
56
Zbożowa - od nr 1 do 9
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki,
ul. Wolna 17
21
Zbożowa - od nr 10 do końca
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
24
Zebrzydowicka - od nr 1 do 149 nieparzyste i od nr 2 do 128 parzyste
Gimnazjum Sportowe nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski,
ul. Grunwaldzka 18
56
Zebrzydowicka - od nr 151 do końca nieparzyste i od nr 130 do końca parzyste
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
ul Maksymialian Buhla 3
65
Zgodna
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Harcerzy Buchalików,
ul. Ziołowa 3
25
Zielona
Rybnickie Centrum Edukacji Zawodowej – Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Praktycznego,
ul. Świętego Józefa 30
59
Ziemowita
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Ziemska
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Ziołowa
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Harcerzy Buchalików,
ul. Ziołowa 3
26
Złota
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Zofii Nałkowskiej
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
10
Zuchów
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
24
Związkowa
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Zwonowicka
Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej,
ul. Zwonowicka 5
19
Zwycięstwa - nr parzyste i od nr 57 do końca nieparzyste
Szkoła Podstawowa nr 13 im.Bohatererskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Zwycięstwa - od nr 1 do 55 nieparzyste
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika,
ul. 1 Maja 91a
39
Zygmunta Starego
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Źródlana
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
42
Żaglowa
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jarosława Dąbrowskiego,
ul. Gzelska 7
18
Żelazna
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
23
Żniwna
Szkoła Podstawowa nr 19,
ul. Włościańska 39e
35
Żołędziowa - od nr 1 do 83
Rybnickie Centrum Edukacji Zawodowej – Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Praktycznego,
ul. Świętego Józefa 30
59
Żołędziowa - od nr 84 do końca
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Alfreda Szkalrskiego,
ul. Łączna 12a
13
Żołnierzy Września
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
36
Żorska - od nr 1 do 265 nieparzyste i od nr 2 do 250 parzyste
Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
24
Żorska - od nr 267 do końca nieparzyste i od nr 252 do końca parzyste
Szkoła Podstwowa nr 20 im. Harcerzy Buchalików,
ul. Ziołowa 3
25
Żurawia
Gimnazjum nr 5 im. Władysława Webera,
ul. Żurawia 8
30
Żużlowa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7
Żwirki i Wigury
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Żwirowa
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
43
Żytnia
Gimnazjum Sportowe nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski,
ul. Grunwaldzka 18
56

  Metryka Alfabetyczny wykaz ulic wraz z siedzibami obwodowych komisji wyborczych [pdf - 143 KB]

Zobacz na mapie:

Nowy plan miasta
(Rybnicki System Informacji Przestrzennej)

Po kliknięciu na poniższy link zostaną Państwo skierowani bezpośrednią na stronę umożliwiającą sprawdzenie do jakiego obwodu wyborczego przypisany zostanie konkretny punkt adresowy

Zobacz również:

UCHWAŁA RADY MIASTA RYBNIKA W SPRAWIE PODZIAŁU MIASTA NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA 

 
 
Odsłon strony: 16082 Metryka
Redaktor: Magdalena Cichy (Referent Or)
Rejestr
Data Opis Pracownik Pokaż
2014-09-29 Aktualizacja treści Agnieszka Merkel (Podinspektor Or) Pokaż
2014-09-05 Aktualizacja treści Agnieszka Merkel (Podinspektor Or) Pokaż
2014-04-16 Aktualizacja treści Agnieszka Merkel (Podinspektor Or) Pokaż
2013-04-11 Aktualizacja treści Merkel Agnieszka (Referent Or) Pokaż
2013-03-27 Korekta redaktorska Korduła-Krybus Klaudia (Inspektor Or) Pokaż
2013-03-26 Korekta redaktorska Korduła-Krybus Klaudia (Inspektor Or) Pokaż
2013-01-28 Usunieto stronę Stopyra Adam (Podinspektor Inf-V)
2013-01-28 Zmiana pozycji. Stopyra Adam (Podinspektor Inf-V) Pokaż
2013-01-28 Zmiana pozycji Stopyra Adam (Podinspektor Inf-V) Pokaż
2012-11-05 Korekta redaktorska Korduła-Krybus Klaudia (Inspektor Or) Pokaż
2012-10-25 Aktualizacja treści Korduła-Krybus Klaudia (Inspektor Or) Pokaż
2012-09-13 Aktualizacja treści Mendrys Izabela (Inspektor Or-I) Pokaż
2012-08-31 Korekta redaktorska Korduła-Krybus Klaudia (Inspektor Or) Pokaż
2012-08-16 Aktualizacja treści Korduła-Krybus Klaudia (Inspektor Or) Pokaż
2012-08-10 Aktualizacja treści Korduła-Krybus Klaudia (Inspektor Or) Pokaż
2012-07-27 Aktualizacja treści Korduła-Krybus Klaudia (Inspektor Or) Pokaż
2012-06-25 Aktualizacja treści Hałacz Ksenia (Referent Or) Pokaż