Sprawdź gdzie będziesz głosować w najbliższych wyborach

Tabela zawiera 758 wierszy z czego wyświetlanych jest 500. W celu wyświetlenia pozostałych wierszy proszę skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego.
Wyszukiwanie zaawansowane
 
Rejestr
Ulica Siedziba obwodowej komisji wyborczej Nr obwodu
1 Maja - od nr 1 do 79 nieparzyste i od nr 2 do 84 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
1 Maja - od nr 81 do końca nieparzyste i od nr 86 do końca parzyste
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika,
ul. 1 Maja 91a
39
3 Maja
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 1
2
Adama Asnyka
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7
Adama Mickiewicza
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Adolfa Dygasińskiego
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 14,
ul. Kręta 20
41
Akacjowa
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
46
Aleksandra Fredry
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Aleksandra Gierymskiego
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Aleksandra Puszkina
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
43
Alfonsa Zgrzebnioka
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11,
ul. Księdza Henryka Jośki 25
58
Alojzego Szewczyka
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
10
Andrzeja Frycza-Modrzewskiego
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7
Anieli Krzywoń
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Anny Stefek
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Antoniego Staiera
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Antoniego Woryny
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 9
ul. Wodzisławska 123
64
Arki Bożka
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
9
Artura Grottgera
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Astronautów
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8,
ul. Józefa Lompy 6
33
Astrów
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Augustyna Kwiotka
Szkoła Podstawowa nr 23 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Bagnista
Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Harcerzy Buchalików,
ul. Ziołowa 3
26
Barbary
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
46
Barbórki
Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Bartników
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Barwna
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9,
ul. Wodzisławska 123
64
Basztowa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12,
ul. Maksymiliana Buhla 3
65
Batalionów Chłopskich
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 15,
ul. Gzelska 7
18
Bernarda Kuglera
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Beskidzka
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
36
Bieszczadzka
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
36
Błażeja Stolarskiego
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9,
ul. Wodzisławska 123
63
Błękitna
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Boczna
Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Boguszowicka - od nr 1 do 151 nieparzyste i od nr 2 do 58 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
23
Boguszowicka - od nr 153 do końca nieparzyste i od nr 60 do końca parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
27
Bohaterów Westerplatte
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11,
ul. Księdza Henryka Jośki 25
58
Bolesława Chrobrego
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Bolesława Krupińskiego
Szkoła Podstawowa nr 35 im. Ks. Franciszka Blachnickiego,
ul. Śląska 18a
38
Bolesława Krzywoustego - od nr 1 do 21 nieparzyste i nr parzyste
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Bolesława Krzywoustego - od nr 23 do końca nieparzyste
Szkoła Podstawowa nr 23 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Bolesława Leśmiana (dawna ul. 26 Marca)
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a,
8
Bolesława Prusa
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Bolesława Śmiałego - nr nieparzyste i od nr 30 do końca parzyste
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
47
Bolesława Śmiałego - od nr 2 do 28 parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Janusza Korczaka,
ul. Gustawa Morcinka 18
50
Borki
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
12
Borowa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
12
Bracka
Szkoła Podstawowa nr 19,
ul. Włościańska 39e
35
Bratków
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
12
Bratnia
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9,
ul. Wodzisławska 123
64
Bronisława Czecha
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 15,
ul. Gzelska 7
18
Brzeziny Miejskie - od nr 1 do 115 nieparzyste
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Brzeziny Miejskie - od nr 117 do końca nieparzyste
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
23
Brzeziny Miejskie - od nr 18 do końca parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Brzeziny Miejskie - od nr 2 do 16 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Brzezińska
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
23
Brzozowa
Zespół Szkół Sportowych,
ul. Grunwaldzka 18
56
Buchalików
Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Harcerzy Buchalików,
ul. Ziołowa 3
25
Budowlanych
Zespół Szkół nr 3,
ul. Orzepowicka 15a
53
Bukowa
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych,
ul. Świętego Józefa 30
59
Byłych Więźniów Politycznych
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Cedrowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Cegielniana
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Chabrowa
Zespół Szkół nr 3,
ul. Orzepowicka 15a
52
Chłodna
Szkoła Podstawowa nr 19,
ul. Włościańska 39e
35
Chryzantem
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
13
Chwałęcicka
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Chwałowicka
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
36
Ciasna
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
24
Cicha
Przedszkole nr 3,
ul. Za Torem 3b
22
Cienista
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Cisowa
Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej,
ul. Zwonowicka 5
19
Cmentarna - od nr 1 do 39 nieparzyste i od nr 2 do 26 parzyste
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Cmentarna - od nr 41 do końca nieparzyste i od nr 28 do końca parzyste
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
5
Cypriana Kamila Norwida
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12,
ul. Maksymiliana Buhla 3
65
Cyprysowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Cystersów
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Czwartaków
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 8,
ul. Żurawia 8
30
Daleka
Zespół Szkół Sportowych,
ul. Grunwaldzka 18
56
Dąbrowy
Szkoła Podstawowa nr 23 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Dąbrówki
Zespół Szkół Sportowych,
ul. Grunwaldzka 18
57
Dębowa
Szkoła Podstawowa nr 19,
ul. Włościańska 39e
35
Długa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
13
Doktora Jana Adamskiego
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Doktora Józefa Rostka
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 39,
Osiedle Południe 20
32
Doktora Mariana Różańskiego
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Dolna
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9,
ul. Wodzisławska 123
63
Dożynkowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Dróżka Profesora Libury
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Dworcowa
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 1
2
Dworek
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Dworska
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 15,
ul. Gzelska 7
18
Działkowców
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Dzikiej Róży
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
12
Ekonomiczna
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Ks. Prałata Konrada Szwedy,
ul. Rybacka 55
14
Elizy Orzeszkowej - od nr 1 do 5 nieparzyste
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Elizy Orzeszkowej - od nr 7 do końca nieparzyste i nr parzyste
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Emila Drobnego
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8,
ul. Józefa Lompy 6
33
Emilii Plater
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7
Energetyków
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
13
Ernesta Mruli
Szkoła Podstawowa nr 23 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Fabryczna
Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Harcerzy Buchalików,
ul. Ziołowa 3
25
Falista
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
9
Feliksa Nowowiejskiego
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
42
Fiołkowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Floriańska
Zespół Szkół nr 3,
ul. Orzepowicka 15a
55
Franciszka Chrószcza
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
5
Franciszka Pilarczyka
Zespół Szkół Sportowych,
ul. Grunwaldzka 18
56
Franciszka Rybnickiego
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Franciszkańska
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9,
ul. Wodzisławska 123
63
Frontowa
Szkoła Podstawowa nr 23 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Fryderyka Chopina
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Gabriela Narutowicza
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Janusza Korczaka,
ul. Gustawa Morcinka 18
50
Gabrieli Zapolskiej
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
43
Gajowa
Zespół Szkół nr 3,
ul. Orzepowicka 15a
53
Garbocze
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Generała Jana Sadowskiego
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 15,
ul. Gzelska 7
18
Generała Jarosława Dąbrowskiego
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Generała Józefa Hallera - od nr 19 do końca nieparzyste i od nr 14 do końca parzyste
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 10,
ul. Wodzisławska 46
62
Generała Józefa Bema
Zespół Szkół Sportowych,
ul. Grunwaldzka 18
56
Generała Józefa Hallera - od nr 1 do 17 nieparzyste i od nr 2 do 12 parzyste
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 1
2
Generała Kazimierza Pułaskiego
Zespół Szkół Sportowych,
ul. Grunwaldzka 18
56
Generała Leopolda Okulickiego - nr nieparzyste i od nr 2 do 168 parzyste
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 14,
ul. Kręta 20
41
Generała Leopolda Okulickiego - od nr 170 do końca parzyste
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika,
ul. 1 Maja 91
39
Generała Stanisława Szeptyckiego
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Generała Władysława Andersa
Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Generała Władysława Sikorskiego
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
9
Generała Zygmunta Janke-Waltera
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11,
ul. Księdza Henryka Jośki 25
58
Gliwicka - od nr 1 do 31 nieparzyste i od nr 2 do 28 parzyste
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Gliwicka - od nr 185 do 335 nieparzyste i od nr 200 do 324 parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Gliwicka - od nr 33 do 39 nieparzyste i od nr 30 do 76 parzyste
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
5
Gliwicka - od nr 337 do końca nieparzyste i od nr 326 do końca parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Gliwicka - od nr 41 do 183 nieparzyste i od nr 78 do 198 parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Głogowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Głucha
Zespół Szkół Sportowych,
ul. Grunwaldzka 18
56
Gminna
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
10
Golejowska - nr nieparzyste i od nr 2 do 98 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Ks. Prałata Konrada Szwedy,
ul. Rybacka 55
14
Golejowska - od nr 100 do końca parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Gołębia
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9,
ul. Wodzisławska 123
63
Gontowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Gospodarcza
Szkoła Podstawowa nr 19,
ul. Włościańska 39e
35
Gotartowicka - od nr 1 do 85 nieparzyste i od nr 2 do 90 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Harcerzy Buchalików,
ul. Ziołowa 3
26
Gotartowicka - od nr 87 do końca nieparzyste i od nr 92 do końca parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
27
Goździków
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
13
Górna
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Górnicza
Szkoła Podstawowa nr 35 im. Ks. Franciszka Blachnickiego,
ul. Śląska 18a
38
Górniczego Stanu
Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Górnośląska - od nr 31 do 97 nieparzyste i od nr 36 do 108 parzyste
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
47
Górnośląska - od nr 1 do 29 nieparzyste i od nr 2 do 34 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Górnośląska - od nr 99 do końca nieparzyste i od 110 do końca parzyste
Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Grabowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Graniczna - nr nieparzyste
Zespół Szkół Sportowych,
ul. Grunwaldzka 18
56
Graniczna - nr parzyste
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12,
ul. Maksymiliana Buhla 3
65
Grodzka
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 15,
ul. Gzelska 7
18
Gronowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
27
Gruntowa - nr nieparzyste i od nr 2 do 96 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Gruntowa - od nr 98 do końca parzyste
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9,
ul. Wodzisławska 123
64
Grunwaldzka - od nr 1 do 13
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 10,
ul. Wodzisławska 46
62
Grunwaldzka - od nr 14 do końca
Zespół Szkół Sportowych,
ul. Grunwaldzka 18
56
Grzybowa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9,
ul. Wodzisławska 123
63
Gustawa Morcinka
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Janusza Korczaka,
ul. Gustawa Morcinka 18
50
Gwarków
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 10,
ul. Wodzisławska 46
62
Gzelska
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 15,
ul. Gzelska 7
18
Handlowa
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
5
Harcerska
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Heleny Marusarzówny
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 15,
ul. Gzelska 7
18
Henryka Mikołaja Góreckiego
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
13
Henryka Sienkiewicza
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
24
Henryka Wieniawskiego
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 1
2
Hetmańska
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
49
Hotelowa
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
9
Hoża
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9,
ul. Wodzisławska 123
64
Hugona Kołłątaja
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Hutnicza
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Ignacego Daszyńskiego - od nr 1 do 40
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 14,
ul. Leopolda Staffa 42a
43
Ignacego Daszyńskiego - od nr 41 do końca
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 14,
ul. Kręta 20
41
Ignacego Łukasiewicza
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Ignacego Mościckiego
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Janusza Korczaka,
ul. Gustawa Morcinka 18
50
Ignacego Paderewskiego - od nr 1 do 29
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
46
Ignacego Paderewskiego - od nr 30 do końca
Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Imbirowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Jabłoniowa - od nr 1 do 49 nieparzyste i od nr 2 do 54 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Jabłoniowa - od nr 51 do końca nieparzyste i od nr 56 do końca parzyste
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
49
Jadwigi i Feliksa Białych
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Jagiellońska
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Jagodowa
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
49
Jałowcowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Jana Chryzostoma Paska
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
43
Jana Długosza
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Jana Dobosza
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 15,
ul. Gzelska 7
18
Jana Dzierżonia
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
43
Jana III Sobieskiego
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Jana Karłowicza
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Jana Karola Chodkiewicza
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
47
Jana Karskiego (dawna ul. Armii Ludowej)
Szkoła Podstawowa Nr 36 z Oddziałami Integracyjnymi im. Czesława Miłosza
ul. Sztolniowa 29b
29
Jana Kasprowicza
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7
Jana Kazimierza
Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Jana Kilińskiego
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 34 im. Ireny Sendlerowej,
ul. Władysława Stanisława Reymonta 69
60
Jana Kochanowskiego
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Jana Kotucza - nr 26A i 36
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
5
Jana Kotucza - od nr 1 do 37 za wyjątkiem nr 26A i 36
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza
ul. Cmentarna 1
4
Jana Kotucza - od nr 38 do końca
Zespół Szkół Sportowych,
ul. Grunwaldzka 18
56
Jana Kowalczyka
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Jana Matejki
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Jana Onufrego Zagłoby
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Jana Pawła Woronicza
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14,
ul. Leopolda Staffa 42a
43
Jana Rericha
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 14,
ul. Kręta 20
41
Jana Skrzetuskiego
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Jana Wyglendy
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
36
Jana Zamojskiego
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
43
Jankowicka - od nr 1 do 39 nieparzyste i od nr 2 do 64 parzyste
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 1
2
Jankowicka - od nr 41 do końca nieparzyste i od nr 66 do końca parzyste
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9,
ul. Wodzisławska 123
63
Janusza Korczaka
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
5
Janusza Kusocińskiego
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Jarzębinowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Jarzynowa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9,
ul. Wodzisławska 123
64
Jaskółcza
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
5
Jasna
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Jastrzębska
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 8,
ul. Żurawia 8
30
Jaśminowa
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
23
Jaworowa
Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej,
ul. Zwonowicka 5
19
Jeana Chalotta
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Jemiołowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
27
Jerzego Giedroycia (dawna Stanisława Drzymały)
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Jerzego Malchera (dawna Józefa Stawiarza)
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Jesienna
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
27
Jesionowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Jędrzeja Śniadeckiego
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8,
ul. Józefa Lompy 6
33
Joachima Lelewela
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Jodłowa
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
9
Józefa Chełmońskiego
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Józefa Cyrana
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 9,
ul. Wodzisławska 123
64
Józefa Elsnera
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 8,
ul. Żurawia 8
30
Józefa Ignacego Kraszewskiego
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Józefa Lompy
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8,
ul. Józefa Lompy 6
33
Józefa Piłsudskiego
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 1
2
Józefa Poloka
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
4
Józefa Poniatowskiego
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Józefa Pukowca
Szkoła Podstawowa nr 35 im. Ks. Franciszka Blachnickiego,
ul. Śląska 18a
38
Józefa Rymera
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
46
Józefa Szulika
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Juliana Tuwima
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych,
ul. Świętego Józefa 30
59
Juliana Ursyna Niemcewicza
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 14,
ul. Leopolda Staffa 42a
42
Juliusza Kossaka
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 14,
ul. Kręta 20
41
Juliusza Ligonia
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Juliusza Słowackiego
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
23
Jutrzenki
Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Harcerzy Buchalików,
ul. Ziołowa 3
26
Kadetów
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 39,
Osiedle Południe 20
32
Kalinowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Kamienna
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Kapitana Leopolda Janiego
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
5
Kardynała Bolesława Kominka
Zespół Szkół nr 3,
ul. Orzepowicka 15a
55
Karlika
Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Karłowa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 15,
ul. Gzelska 7
18
Karola Miarki - od nr 1 do 29
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki,
ul. Wolna 17
21
Karola Miarki - od nr 30 do końca
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
23
Karola Szymanowskiego
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Janusza Korczaka,
ul. Gustawa Morcinka 18
50
Kasztanowa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12,
ul. Maksymiliana Buhla 3
65
Kazimierza Tetmajera
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Kazimierza Wielkiego - nr nieparzyste i nr parzyste za wyjątkiem nr od 38 do 48 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Kazimierza Wielkiego - od nr 38 do 48 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 23 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Klasztorna
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 1
2
Klonowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Kłokocińska - od nr 49 do końca nieparzyste i od nr 76 do końca parzyste
Szkoła Podstawowa nr 19,
ul. Włościańska 39e
35
Kłokocińska- od nr 1 do 47 nieparzyste i od nr 2 do 74 parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
27
Kolejowa
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Komisji Edukacji Narodowej
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Komunalna
Szkoła Podstawowa nr 19,
ul. Włościańska 39e
35
Komuny Paryskiej
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11,
ul. Księdza Henryka Jośki 25
58
Konrada Winklera
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych,
ul. Świętego Józefa 30
59
Konstantego Damrota - od nr 1 do 9
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Konstantego Damrota - od nr 10 do końca
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Konwalii
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
13
Kopalniana
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Koralowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Kornela Makuszyńskiego
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Kornela Ujejskiego
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9,
ul. Wodzisławska 123
63
Kosmonautów
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki,
ul. Wolna 17
21
Kosów
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12,
ul. Maksymiliana Buhla 3
66
Kosynierów
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki,
ul. Wolna 17
21
Kościelna
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza
ul. Cmentarna 1
4
Kożdoniów
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Krajobrazowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Kręta
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 14,
ul. Kręta 20
41
Krótka
Szkołą Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Krucza
Przedszkole nr 3,
ul. Za Torem 3b
22
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
27
Krzywa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12,
ul. Maksymiliana Buhla 3
66
Krzyżowa
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 34 im. Ireny Sendlerowej,
ul. Władysława Stanisława Reymonta 69
61
Ksawerego Dunikowskiego
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Książenicka
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Księdza Doktora Franciszka Brudnioka
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Księdza Doktora Stefana Siwca
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 1
2
Księdza Emila Szramka
Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej,
ul. Zwonowicka 5
19
Księdza Henryka Groborza
Przedszkole nr 3,
ul. Za Torem 3b
22
Księdza Henryka Jośki (dawna ul. Władysława Hibnera)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11,
ul. Księdza Henryka Jośki 25
58
Księdza Jana Pojdy
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
10
Księdza Jana Śliwki
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Księdza Jerzego Popiełuszki
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 10,
ul. Wodzisławska 46
62
Księdza Józefa Szafranka
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Księdza Konrada Szwedy
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Ks. Prałata Konrada Szwedy,
ul. Rybacka 55
14
Księdza Norberta Bończyka
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
47
Księdza Pawła Pośpiecha
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 8,
ul. Żurawia 8
30
Księdza Piotra Skargi
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Janusza Korczaka,
ul. Gustawa Morcinka 18
50
Księdza Piotra Ściegiennego
Zespół Szkół Sportowych,
ul. Grunwaldzka 18
56
Kupiecka - od nr 1 do 19 nieparzyste i od nr 2 do 10 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Kupiecka - od nr 21 do końca nieparzyste i od nr 12 do końca parzyste
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika,
ul. 1 Maja 91a
39
Kuźnicka
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Ks. Prałata Konrada Szwedy,
ul. Rybacka 55
14
Kwiatowa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9,
ul. Wodzisławska 123
63
Laurowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Lawendowa
Zespół Szkolno- Przedszkolny Nr 7,
ul. Borki 37d
12
Lechicka
Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej,
ul. Zwonowicka 5
19
Legionów
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 15,
ul. Gzelska 7
18
Lektorska
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 34 im. Ireny Sendlerowej,
ul. Władysława Stanisława Reymonta 69
61
Leopolda Staffa
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
42
Leszczyńska
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
10
Leśna
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9,
ul. Wodzisławska 123
64
Letnia - nr nieparzysta i od nr 2 do 10 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Letnia - od nr 12 do końca parzyste
Szkoła Podstawowa nr 23 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Ligocka
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
24
Liliowa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
12
Lipowa - od nr 1 do 45 nieparzyste i od 2 do 56 parzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Lipowa - od nr 47 do końca nieparzyste i od nr 58 do końca parzyste
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Ks. Prałata Konrada Szwedy,
ul. Rybacka 55
14
Lisia
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Liściasta
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9,
ul. Wodzisławska 123
64
Lokalna
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
42
Lotników
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
46
Ludomira Różyckiego
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
42
Ludowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Ludwika Solskiego
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Ludwika Zamenhofa - nr nieparzyste
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Janusza Korczaka,
ul. Gustawa Morcinka 18
50
Ludwika Zamenhofa - nr parzyste
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
47
Ludwika Zdrzałka
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12,
ul Maksymilian Buhla 3
65
Łabędzia
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 15,
ul. Gzelska 7
18
Łanowa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 10,
ul. Wodzisławska 46
62
Łączna
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
12
Łąkowa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 10,
ul. Wodzisławska 46
62
Łony
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Łowiecka
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Łukowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Magnolii
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Mahoniowa
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych,
ul. Świętego Józefa 30
59
Majątkowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Majora Brunona Janasa - od nr 1 do 95
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
47
Majora Brunona Janasa - od nr 96 do końca
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Janusza Korczaka,
ul. Gustawa Morcinka 18
50
Majora Władysława Mażewskiego
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Majowa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12,
ul. Maksymiliana Buhla 3
66
Makowa
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
9
Maksymiliana Basisty
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Maksymiliana Buhla
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12,
ul. Maksymiliana Buhla 3
66
Maksymiliana Dudka
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
10
Malinowa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12,
ul. Maksymiliana Buhla 3
65
Malwowa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12,
ul. Maksymiliana Buhla 3
66
Mała
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
5
Mariana Rejewskiego - od nr 1 do 27 nieparzyste i od nr 2 do 34 parzyste (dawna ul. Braci Nalazków)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Mariana Rejewskiego - od nr 29 do końca nieparzyste i od nr 36 do końca parzyste (dawna ul. Braci Nalazków)
Szkoła Podstawowa Nr 36 z Oddziałami Integracyjnymi im. Czesława Miłosza
ul. Sztolniowa 29b
29
Mariańska
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Marii Konopnickiej
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki,
ul. Wolna 17
21
Marii Skłodowskiej-Curie
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Marklowicka
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
43
Marokanów (dawna ul. Jana Kawalca)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11,
ul. Księdza Henryka Jośki 25
58
Marynarska
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Mglista
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Ks. Prałata Konrada Szwedy,
ul. Świetego Maksymiliana 26
15
Michała Grażyńskiego
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 8,
ul. Żurawia 8
30
Michała Wołodyjowskiego
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Miejska
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 1
2
Mieszka I
Zespół Szkół Sportowych,
ul. Grunwaldzka 18
56
Mikołaja Gogola
Zepół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Mikołaja Reja
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Mikołowska - od nr 1 do 17 nieparzyste i od nr 2 do 12 parzyste
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Mikołowska - od nr 19 do 55 nieparzyste i od nr 14 do 74 parzyste
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Mikołowska - od nr 57 do końca nieparzyste i od nr 76 do końca parzyste
Przedszkole nr 3,
ul. Za Torem 3b
22
Milenijna
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Miła
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
9
Miodowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Młynek
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Młyńska
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 1
2
Modrzewiowa
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
46
Mokra
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
27
Morwowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Myśliwska
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7
Na Górze
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Na Niwie
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9,
ul. Wodzisławska 123
64
Na Okrzeszyńcu
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9,
ul. Wodzisławska 123
63
Nacyńska
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9,
ul. Wodzisławska 123
63
Nad Potokiem
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Nad Zalewem
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
13
Nadbrzeżna
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7
Niedobczycka - od nr 1 do 66
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9,
ul. Wodzisławska 123
63
Niedobczycka - od nr 106 do końca
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
49
Niedobczycka - od nr 67 do 105
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9,
ul. Wodzisławska 123
64
Niemodlińska
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Niepodległości - od nr 1 do 130
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 14
ul. Leopolda Staffa 42a
42
Niepodległości - od nr 131 do końca
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 14,
ul. Kręta 20
41
Niewiadomska
Szkoła Podstawowa nr 23 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Nikodema Sobika
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Niska
Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Harcerzy Buchalików,
ul. Ziołowa 3
26
Nowa
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika,
ul. 1 Maja 91a
39
Nowomiejska
Szkoła Podstawowa Nr 36 z Oddziałami Integracyjnymi im. Czesława Miłosza
ul. Sztolniowa 29b
29
Obrońców Pokoju
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
47
Obrońców Rybnika
Zespół Szkół Sportowych,
ul. Grunwaldzka 18
56
Obwiednia Południowa - od nr 1 do 23
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 1
2
Obwiednia Południowa - od nr 24 do końca
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 34 im. Ireny Sendlerowej,
ul. Władysława Stanisława Reymonta 69
61
Obwiednia Północna
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
5
Obywatelska
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic,
ul. 1 Maja 51
40
Odległa
Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Odrodzenia
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
48
Ofiar Terroru
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Ogrodowa
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika,
ul. 1 Maja 91a
39
Ogródki - od nr 1 do 10
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Ogródki - od nr 11 do końca
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Okrężna
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Oliwkowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Olszowa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7
Olszycka
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki,
ul. Niedobczycka 191
49
Opalowa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7
Orla
Przedszkole nr 3,
ul. Za Torem 3b
22
Orzechowa
Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera,
ul. Józefa Rymera 24a
47
Orzepowicka
Zespół Szkół nr 3,
ul. Orzepowicka 15a
53
Osiedle Krakusa
Zespół Szkół nr 3,
ul. Orzepowicka 15a
54
Osiedle Południe - od nr 1 do 45
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 39,
Osiedle Południe 20
31
Osiedle Południe - od nr 46 do końca
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 39,
Osiedle Południe 20
32
Osiedle Różane
Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Harcerzy Buchalików,
ul. Ziołowa 3
25
Oskara Kolberga
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Owocowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
P.C.K.
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Parkingowa
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
2
Parkowa
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
36
Partyzantów
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
24
Patriotów
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8,
ul. Józefa Lompy 6
34
Pawła Cierpioła
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11,
ul. Księdza Henryka Jośki 25
58
Pawła Hanaka
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
10
Pawła Mojżesza
Szkoła Podstawowa nr 23 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Pawła Semana
Szkoła Podstawowa nr 23 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Pawła Stalmacha
Zespół Szkół Sportowych,
ul. Grunwaldzka 18
56
Pelargonii
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
13
Piaskowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Piasta - nr nieparzyste
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Piasta - nr parzyste
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Piastowska
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
12
Pierwszej Brygady
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 39,
Osiedle Południe 20
32
Pilchowicka
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Piotra Kolonki
Zepół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
8
Piotra Wysockiego
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Piownik
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11,
ul. Księdza Henryka Jośki 25
58
Piwonii
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7,
ul. Borki 37d
12
Plac Armii Krajowej
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 1
2
Plac Emila Pawlasa
Szkoła Podstawowa nr 19,
ul. Włościańska 39e
35
Plac Jana Pawła II
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Plac Kościelny
Szkołą Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza,
ul. Cmentarna 1
4
Plac Mikołaja Kopernika
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 1
2
Plac Pokoju
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 8,
ul. Żurawia 8
30
Plac Rodziny Machoczków
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Plac Teatralny
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Plac Wolności
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna,
ul. Księdza Szafranka 7
1
Plac Żołnierza
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 8,
ul. Żurawia 8
30
Platanowa
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych,
ul. Świętego Józefa 30
59
Plebiscytowa
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9,
ul. Wodzisławska 123
63
Pniowska
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 15,
ul. Gzelska 7
18
Pochyła - od nr 108 do końca
Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Harcerzy Buchalików,
ul. Ziołowa 3
26
Pochyła - od nr 1 do 107
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
23
Pocztowa
Powiatowy Urząd Pracy,
ul. Jankowicka 1
2
Pod Hałdą - nr nieparzyste
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Pod Hałdą - nr parzyste
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika,
ul. 1 Maja 91a
39
Pod Lasem
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9,
ul. Wodzisławska 123
64
Pod Szybem
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9,
ul. Wodzisławska 123
64
Pod Wałem
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7
Podgórna
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Podhalańska
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Podleśna
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1,
ul. Gliwicka 105
11
Podmiejska
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Ks. Prałata Konrada Szwedy,
ul. Świętego Maksymiliana 26
15
Pogodna
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
23
Pokładowa
Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Juliusza Słowackiego,
ul. Boczna 17
45
Polan
Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej,
ul. Zwonowicka 5
19
Poligonowa
Szkoła Podstawowa nr 19,
ul. Włościańska 39e
35
Polna
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9,
ul. Wodzisławska 123
63
Popiela
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych,
ul. Świętego Józefa 30
59
Popielowska
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 14,
ul. Kręta 20
41
Poprzeczna
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 10,
ul. Wodzisławska 46
62
Poremby
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka,
ul. Alojzego Szewczyka 6
10
Porucznika Kazimierza Ogrodowskiego - od nr 1 do 27 nieparzyste i od nr 2 do 48 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki,
ul. Wolna 17
21
Porucznika Kazimierza Ogrodowskiego - od nr 29 do końca nieparzyste i od nr 50 do końca parzyste
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
24
Powstańców Śląskich - od nr 1 do 29 nieparzyste i nr parzyste
Zespół Szkół Technicznych,
ul. Tadeusza Kościuszki 5
3
Powstańców Śląskich - od nr 31 do końca nieparzyste
Zespół Szkół nr 2,
ul. Mikołowska 19
6
Północna
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4,
ul. Komisji Edukacji Narodowej 29
16
Profesora Tomasza Strzembosza (dawna ul. Leona Kruczkowskiego)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Prosta - od nr 191 do 201
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki,
ul. Wolna 17
21
Prosta - od nr 1 do 111 nieparzyste i od nr 2 do 60 parzyste
Zespół Szkół Budowlanych,
ul. Świerklańska 42
37
Prosta - od nr 113 do 171 nieparzyste i od nr 62 do 170 parzyste
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
23
Prosta - od nr 173 do końca nieparzyste i od nr 172 do końca parzyste za wyjątkiem nr od 191 do 201
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
24
Pryszczyny
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II,
ul. Bernarda Kuglera 8a
20
Przedmieście
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12,
ul. Maksymiliana Buhla 3
66
Przejazdowa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6,
ul. Stanisława Małachowskiego 44
28
Przemysłowa
Przedszkole nr 3,
ul. Za Torem 3b
22
Przewozowa
IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika,
ul. 1 Maja 91a
39
Przyjaźni
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II,
ul. Karola Miarki 74
23
Przyjemna
Szkoła Podstawowa nr 23 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Górniczego Stanu,
ul. Sportowa 52
51
Pszczela
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 5,
ul. Doktora Mariana Różańskiego 14a
7

Zobacz również:

UCHWAŁA RADY MIASTA RYBNIKA W SPRAWIE PODZIAŁU MIASTA NA STAŁE OBWODY GŁOSOWANIA 

 
 
Odsłon strony: 30196 Metryka
Redaktor: Magdalena Gacek (Specjalista Or)
Rejestr
Data Opis Pracownik Pokaż
2018-04-26 Aktualizacja treści Izabela Żmijewska (Inspektor Or)
2018-04-26 Aktualizacja treści Izabela Żmijewska (25 Or)
2018-04-25 Aktualizacja treści Izabela Żmijewska (Inspektor Or)
2018-04-25 Aktualizacja treści Izabela Żmijewska (25 Or)
2018-04-25 Aktualizacja treści Izabela Żmijewska (Inspektor Or)
2018-04-25 Aktualizacja treści Izabela Żmijewska (25 Or)
2014-09-29 Aktualizacja treści Agnieszka Merkel (Podinspektor Or)
2014-09-05 Aktualizacja treści Agnieszka Merkel (Podinspektor Or)
2014-04-16 Aktualizacja treści Agnieszka Merkel (Podinspektor Or)
2013-04-11 Aktualizacja treści Merkel Agnieszka (Referent Or)
2013-03-27 Korekta redaktorska Korduła-Krybus Klaudia (Inspektor Or)
2013-03-26 Korekta redaktorska Korduła-Krybus Klaudia (Inspektor Or)
2013-01-28 Usunieto stronę Stopyra Adam (Podinspektor Inf-V)
2013-01-28 Zmiana pozycji. Stopyra Adam (Podinspektor Inf-V)
2013-01-28 Zmiana pozycji Stopyra Adam (Podinspektor Inf-V)
2012-11-05 Korekta redaktorska Korduła-Krybus Klaudia (Inspektor Or)
2012-10-25 Aktualizacja treści Korduła-Krybus Klaudia (Inspektor Or)
2012-09-13 Aktualizacja treści Mendrys Izabela (Inspektor Or-I)
2012-08-31 Korekta redaktorska Korduła-Krybus Klaudia (Inspektor Or)
2012-08-16 Aktualizacja treści Korduła-Krybus Klaudia (Inspektor Or)
2012-08-10 Aktualizacja treści Korduła-Krybus Klaudia (Inspektor Or)
2012-07-27 Aktualizacja treści Korduła-Krybus Klaudia (Inspektor Or)
2012-06-25 Aktualizacja treści Hałacz Ksenia (Referent Or)